Kandilli Mahallesi İskele Caddesi NO:20/1 34684 Üsküdar İstanbul
Menü
Kandilli Mahallesi İskele Caddesi NO:20/1 34684 Üsküdar İstanbul
Menü

Satın Alma Liderleri Zirvesi

Türkiye’de, son yıllarda şirket yönetiminde büyük değişimler oluyor, modern yönetim ve liderlik stratejilerini benimseyen şirketlerin sayısı artıyor. Şirketler, daha etkin ve verimli organizasyonlar için, bazı bölümler kuruyor, mevcut bazı bölümlerini daha güçlü hale getiriyor.

Bu yeni yapı içinde son yıllarda yükselen bölümlerden biri de Satın Alma departmanları oluyor. Şirketler, müşteri memnuniyetinden verimliliğe kadar çeşitli nedenlerden dolayı Satın Alma bölümlerini güçlendirme ve daha etkin liderler görevlendirme yoluna gidiyorlar.

Hatta bazı büyük gruplar, sadece bu alana odaklı şirketler kuruyor, başlarına güçlü liderler atıyorlar. Bazı gruplar ise internet üzerinden işleyen büyük platformlar oluşturuyorlar.

Bizz Consulting, Satın Alma Liderleri Zirvesi’ni tam bu nedenle hayata geçiriyor. Amacımız, bu müthiş değişime öncülük eden liderleri bir araya getirmek, onların öncülük ettiği değişimi ve gelecek hedeflerini kendi ağızlarından dinlemek…

17 Nisan 2014 tarihinde Çelik Motor Filo Kiralama ana sponsorluğu, Vodafone, Axa Oyak, Bilge Adam ve TÜSAYDER destekleriyle ilki düzenlenen Satın Alma Liderleri Zirvesi 2014’te liderler bir araya geldi.

Mckinsey&Company Partner Guido Baier ve Euronics Genel Müdürü John Olsen’ın konuşmacı olarak katıldığı Zirve’de, Teknolojide Doğru Strateijler ve Liderlerin Yeni Ajandası başlıkları altında 2 panel gerçekleştirildi.

Vodafone Türkiye Kurumsal Satış ve Çözümler Direktörü Önder Güler moderatörlüğünde gerçekleşen Teknolojide Doğru Strateji panelinde Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü Tuğrul Günay, Vodafone Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü Afşar Alp, Intengo Genel Müdürü Murat Talu ve Bilge Adam Bilişim Grubu İcra Kurulu Başkanı Hakan Çevik konuşmacı olarak yer aldı.

Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşil’in moderatörlüğünde gerçekleşen Liderlerin Yeni Ajandası panelinde ise Zer Merkezi Hizmetleri Genel Müdürü Tuğrul Fadıllıoğlu, Migros Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Cem Rodoslu,Anadolu Efes Grup Satın Alma Direktörü Engin Parlar,Tüpraş Sözleşme ve Satın Alma Direktörü Göksel Baydar, Kordsa Global Satın Alma Direktörü Hakan Volkan, Henkel Türkiye Satın Alma Direktörü Emrah Tülü yeni dönem hazırlıklarını paylaştılar.

Bizi Takip Edin